SÖZERİ, “MAĞLUBİYETİ BEKLEMİYORDUK” DEDİ

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Balıkesirspor Baltoki karşısında alınan 3-1 mağlubiyeti beklemediklerini söyledi. Sözeri,"Açıkçası bumağlubiyeti beklemiyorduk.Yolumuza devam edeceğiz, cepten yedik biraz, kredimizi kullandık diyelim."dedi.

207

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Balıkesirspor Baltoki karşısında aldıkları mağlubiyeti haketmediklerini söyledi.

Sözeri, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, “Açıkçası burada mağlubiyeti beklemiyorduk. Ama bugün ilk defa mağlup olduk 12. maçta. Fazla söyleyecek bir şey yok. Maçı kazanacak kadar motive olmadığımız ortadaydı. Motivasyon konsantrasyon eksikliğimiz vardı bu bir gerçek buda sahaya yansıdı. Buna rağmen 1-1 yakaladık. İkinci yarıda özellikle oyunu yöneten bizdik. Kötü konsantrasyonumuza rağmen 1-1’de kabullenemedik, galibiyeti kovaladık. Bu arada bir penaltı, kurtardık dönüşünde golü yedik. Yani bugün neresinden bakarsanız bakın yapmayacağız, hataları, eksikleri, konsantrasyon eksiklerini yaptık ve mağlup olduk.” dedi. Rarkip takımı da kutalayan Erkan Sözeri şunalrı söyledi:” Balıkesirspor’u kutluyorum. Giray hocayı kutluyorum. Gerçekten iyi hazırlamış takımını, bizden daha çok istediler, inandılar ve galibiyeti hak ettiler. Yolumuza devam edeceğiz, cepten yedik biraz, kredimizi kullandık diyelim. Önümüzdeki İstanbulspor maçına daha iyi hazırlanacağız”

Yoruma Kapalı.