TSYD’DEN SAĞLIK PROTOKULU

 TSYD’DEN SAĞLIK PROTOKULU

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi ile MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde Batıkent’te hizmet veren Medical Park Ankara Hastanesi arasında ‘sağlık’ protokolü imzalandı.

Şube Başkanı Alper Bakırcıgil ile Hastane Genel Müdürü Op. Dr. Tonguç Sugüneş düzenlenen törenle hazırlanan protokole imza attılar. Batıkent’te yer alan Hastane binasında gerçekleşecek törende bir konuşma yapan Genel Müdür Op. Dr. Tonguç Sugüneş, kurum olarak sağlık hizmetinde daima sporcunun ve spor camiasının yanında yer almaktan memnunluk duyduklarını ifade ederek, “Bu bağlamda spor yazarlarının 7/24 saat çalışma gösterdikleri, sporun yayılması ve duyurulması anlamındaki katıklarını unutmamak gerekir. Onlar nasıl ki sporu ve sporcuyu destekliyorsa, bizlerde tüm bu çatı altında sağlık konusunda onlara hizmet vermekten onur duyarız” diye konuştu.

 

TSYD Ankara Şubesi Başkanı Alper Bakırcıgil de, son düzenlenen voleybol turnuvasında yaptıkları sağlık hizmeti katıklarından dolayı kurum adına Genel Müdür Sugüneş’e teşekkürlerini iletti. Bakırcıgil, imzalanan bu protokolle dernek üyelerine ve birinci derece yakınlarına verilecek sağlık hizmetlerinde yüzde 30 oranındaki indirim sağlanacağını kaydetti.

Konuşmaların ardından protokol imzalandı ve ayrıca voleybol turnuvasında sağlanan sağlık hizmetlerinden dolayı Dernek Başkanı Bakırcıgil tarafından, Genel Müdür Op. Dr. Sugüneş’e plaket taktim edildi.

Yorum Yap