ÜZÜLMEZ, “OLMASI GEREKEN YER SÜPER LİG “DEDİ

İbrahim Üzülmez, Adana Demirspor maçının ardından, “Gençlerbirliği camiasının olması gereken, bulunması gereken yer Süper Lig

70

İbrahim Üzülmez, Adana Demirspor maçının ardından, “Gençlerbirliği camiasının olması gereken, bulunması gereken yer Süper Lig. Bundan sonraki süreçte Gençlerbirliği camiasının Süper Lig’de doğru tercihler, doğru yapılanmalar içerisinde bulunarak fark oluşturan bir takım görüntüsünde olması lazım” dedi. Üzülmez, “Bizim için sezon başından itibaren hedeflediğimiz düşünceleri gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Şampiyonluk güzel bir duygu. Gençlerbirliği camiasının olması gereken, bulunması gereken yer Süper Lig. Bunu daha önce de söyledim. Bu sene gösterdiğimiz başarılı performansla gerçekleştirdik. Burada sezon başında bu takımda görev almış Erkan Hoca’nın da çok büyük emekleri var, onu da kabul etmek gerekiyor. Geçen sene Çaykur Rizespor’da bu sene Gençlerbirliği’nde güzel başarılar elde ettik, şampiyonluk yaşadık.”diye konuştu.
“TER DÖKMEDEN OLMAZ ”
Hiç bir başarının ter dökülmeden kazanılmayacağının altını çizen İbrahim Üzülmez, “Bundan sonraki süreçte Gençlerbirliği camiasının Süper Lig’de doğru tercihler, doğru yapılanmalar içerisinde bulunarak fark oluşturan bir takım görüntüsünde olması lazım. Bugün saha içerisine baktığımız zaman, belki fazla taraftarımız yok fakat az taraftarımız da geldiğimiz günden beri bize destek oldu. Gönülden bağlı kalarak bizlere sahip çıktılar. Bunun karşılığında da başarılı olduğumuz için çok mutluyuz. Hiçbir başarı emek vermeden, çaba göstermeden, ter dökmeden kazanılmaz.”ifadelerini kullandı.
“AĞBİLİK YAPTIK ”
Takıma hocalıktan ziyade ağbilik yaptığını altını çizen tecrübeli teknik adam sözlerini şöyle tamamladı: “10 haftalık süre içerisinde bunları yapmaya çalıştık. Oyuncularıma, hocalığı bir tarafa bırakıp ağabeylik yapmaya çalıştım. Doğru bir iletişim kurarak, doğru yapılanma içerisinde olarak, saha içerisinde bütünlük içerisinde hareket ederek istediğimiz hedefe ulaştık. Oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. Bizlere bu başarıda hem saha içerisinde hem saha dışında destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluğun Gençlerbirliği camiasına hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bu takım çok daha büyük başarılar yaşar önümüzdeki dönemlerde”

Yoruma Kapalı.