YENİLGİSİZ 2 TAKIM KALDI

Amatör 1.Küme'de 9.hafta geride kaldı. 18 maçta fileler 76 kez havalandı. Haftanın en farklı galibiyetini Ankara Üniversitesi'ni 8-0 mağlup eden Karadenizgücü aldı. Güneşspor, Kavaklıdere'yi 2-1 mağlup edip rakibinin yenilmezliğine son verdi. Ligde mücadele eden 42 takımdan sadece Güneşspor ve Metespor yenilgi yüzü görmedi. Haftanın önemli maçında İstatistikspor, Demirlibahçe'yi 2-1 mağlup etti.

419

Ankara Amatör 1.Küme’de 9.hafta geride kaldı. Dört grupta oynanan 18 karşılaşmada fileler 76 kez havalandı. haftanın en farklı galibiyetini 2.Grup’ta Güdülspor’u 7-0 mağlup eden Metespor elde etti. Bu hafta oynanan maçlarda 1.Grup’ta yeralan Kavaklıderespor’un yenilmezliğine Güneşspor son verdi. Sarı-Kırmızılar, rakiplerini 2-1 mağlup etti. Bu grupta maç fazlası ile 24 puanla Kavaklıderespor yarışı önde götürüyor. Güneşspor 1 maç eksiği ile 22 puanla 2.sırada. 2.Grup’ta Metespor 20 puanla yenilgisiz ve lider durum. Lideri 1 maç eksiği ve 20 puanla Köprülüspor takip ediyor.İstatistikspor, 3.Grup’ta lider Demirlibahçespor’u 2-1 mağlup edip puanını 21 yaptı. Puanları eşitleyen İstatistikspor’un 1 maçı da eksik bulunmakta.4.Grup’ta 9 takım mücadele ediyor. Batı Tel Örgü Anadoluspor ve Nallıhanspor ligden çekildiler. Bu grupta OSB Türk Şentepespor 22 puanla yarışı önde götürüyor.

MUSA ÇOK MUTLU

Geride kalan haftanın en zorlu maçlarından biri olan Demirlibahçe-İstatistikspor mücadelesi büyük bir çekişmeğe sahne oldu. Bu maçtan İstatistikspor 2-1 galip gelip, 1 maç eksiği ile puanları eşitledi. Sarı-Siyahlı takımın tecrübeli futbolcusu Musa Ünverdi, bu hafta çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. Musa, “Bu hafta lidere karşısında çok iyi bir futbol ortaya koyup, sahadan galip ayrıldık. Hedefimiz, play-of’lara kalmak. Bunu başaracak bir kadroya sahibiz “dedi.

Yoruma Kapalı.