YİĞİNER’DEN BİRLİK ÇAĞRISI

 YİĞİNER’DEN BİRLİK ÇAĞRISI

MKE Ankaragücü Kulübü eski başkanlarından Mehmet Yiğiner, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak taraftara koşulsuz şartsız takımı destekleme çağrısında bulundu. Ankaragücü eski başkanlarından Mehmet Yiğiner, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak taraftara koşulsuz şartsız takımı destekleme çağrısında bulundu. Kendi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Yiğiner, herhangi bir aracı olmadan düşüncelerini belirttiğini söyledi ve şu ifadelere kullandı:

“Üzülerek belirmek isterim ki sportif başarı olarak Ankaragücü’müz zor bir dönemden geçiyor ve tabi beklentiler de karşılanmayınca ne yaparsanız yapın her şey boşa gidiyor. Art arda kaybedilen puanlar sizler gibi beni de derinden üzüyor ama bu pes etmek anlamına gelmemeli. Unutmayın, biz ‘birlikte güçlüyüz birlikte Ankaragücüyüz’.İşte tam da bu noktada hepimize önemli görevler düşüyor ve inanıyorum ki alınacak puanlarla camiamızın üzerindeki kara bulutlar dağılacak ve işte o zaman İmalat’ı Harbiye ruhu ortaya çıkacak.”dedi.
KOŞULSUZ DESTEK
MKE Ankaragücü’ne seslenen Yiğiner, “Eski Başkanınız, bir ağabeyiniz ve bir Ankaragüçlü kardeşiniz olarak size şunu diyorum. Lütfen, Ankaragücü’müzü koşulsuz ve şartsız destekleyin. Unutmayın, ‘Ümitsizliğin ardında nice ümitler var, karanlığın ardında nice güneşler var’ sevgiyle ve sağlıkla kalın.”diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yap