YİĞİNER’E ÖDÜL

Ankara Kulübü Derneği tarafından düzenlenen gecede Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, “Başkent Ankara’ya Hizmet Ödülü”ne layık görüldü.

219

Başkent Ankara’nın en köklü sivil toplum kuruluşu olan Ankara Kulübü Derneği’nden MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner’e ödül. 5-13 Ekim Uluslararası Başkent Ankara Haftası/Ankara’nın Başkent Oluşunun 95. Yıldönümü Etkinlikleri kapsamında Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Türk Dünyasının Başkenti Ankara” Gala Gecesinde “Başkent Ankara’ya Hizmet Ödülleri” takdim edildi.

Yenimahalle Belediyesi’nin katkılarıyla Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner’e ödülünü Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Ankara Kulübü Derneği Başkanı Dr. Metin Özaslan takdim edildi. Mehmet Yiğiner, yaptığı konuşmada Başkent Ankara’nın ve MKE Ankaragücü’nün Kurtuluş Savaşı’nda çok önemli roller üstlendiğinin altını çizrek, kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür etti. Gecede Mehmet Yiğiner ile birlikte Başkent Ankara’ya katkı sunan 10 kişiye ödül verildi.

Yoruma Kapalı.