YILDIRIM STARTI VERDİ

 YILDIRIM STARTI VERDİ

Türkiye Futbol Antrenörleri (TÜFAD) Ankara Şubesi’nde seçim heyecanı. Başkanlık yarışında ilk adaylığını açıklayan isim Volkan Yıldırım oldu.
Türkiye Futbol Antrenörleri (TÜFAD) Ankara Şubesi Başkan adaylığı için ilk start Volkan Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında adaylığını resmen açıkladı. Başkent Konuk Evi’nde yapılan toplantıya Volkan Yıldırım’ın yanı sıra , Muharrem Canlı, İbrahim Doğan,Çağatay Özat,Tolga Pak, Emre Sevgilioğlu’da kaldı. Volkan Yıldırım, “Bugün itibarı ile TÜFAD Ankara Şubesi yönetimine talibiz “diyerek adaylığını resmen açıkladı. Yıldırım, “Ankara ve Türk futbolu için hayırlı bir yolculuğa çıkıyoruz.Bir heyecan yaratmak istiyoruz.Güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Futbolda Ankara’ya ve tüm Türkiye’ye ışık olmayı hedefliyoruz.Ankara bize bu görevi verirse, 2 bin arkadaşımızla görevi birlikte ifa edeceğiz” dedi.
KAYBEDENİ OLMAYACAK
Yaplacak seçimin kaybedenin olmayacağının altını çizen Volkan Yıldırım, “Takdir edilirsek bu kutsal görevi layığıyla yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımızın huzurunu şimdiden yaşadığımızı bilmenizi isteriz. Bu seçimin kaybedeni olmayacağı gibi kazananı Ankara olacaktır. Sevginin olduğu her yerde mutluluk,başarı,birlik,saygı ve huzur vardır. Şimdiden bu seçimin Türk futbolununun gerçek emekçileri olan saygın antrenör meslektaşlarıma hayırlı olmasını temenni eder, seçime girecek olan diğer meslektaşlarıma da başarılar dileriz.”diye konuştu. İbrahim Doğan, Çağatay Özat, Muharrem Canlı, Tolga Pak, Emre Sevgilioğlu’da sorunlar ve çözüm konusunda düşüncelerini paylaştılar.

Yorum Yap