ZAFER, PENALTILARLA GELDİ

201

 1.Amatör Küme Play off’a çıkma maçında Site Zaferspor-OSBTÜRK Şentepespor’u penaltı atışları sonucu yenerek play’a adını yazdırdı. 

Gruplarında oynadıkları karşılaşmalarda her iki maçta 3-2 bitince ve puanları da eşit olduğu için statü gereği Play-Off için terfi maçı oynayan Site Zaferspor-OSBTÜRK Şentepespor, normal süresi 1-1 bitince maç uzatmalara gitti. Eşitlik uzatmalarda da bozulmayınca, penaltılar sonucu belirledi.

19 Mayıs 1 nolu sahada oynanan maçta penaltılar sonucu Zaferspor 5-2 galip gelerek finallere adını yazdırdı.

MUSTAFA KALKAN ÇOK MUTLU

Zorlu bir doksan dakika yaşadıklarını ifade eden Site Zaferspor Teknik Sorumlusu Mustafa KalkanBu maç her iki takım içinde çok zordu. Golü biz bulmamıza rağmen, son 2 dakika kala kendi kalemize attığımız gol bizi hayal kırıklığına uğratsa da penaltılarla bu maçı kazanmasını bildik. OSBTÜRK Şentepespor’a da centilmence mücadelelerinden ötürü kutluyorum.

Grup aşaması bizim için çok zorlu geçti. Herkes bitti gözüyle baktığı ligde, son maçlarda gösterdiğimiz performansla Play-Off’lara adımızı yazdırdık. Oyuncularımızı gösterdikleri üstün gayret ve kazanma azminden dolayı kutluyorum. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Yoruma Kapalı.