BU MAÇ NEFES KESER

173

Osmanlıspor‘un ve Osman Özköylü’nün haftanın sonucu en çok merak edilen randevusu. Mor-Sarılılar, Spor Toto 1.Lig 23.hafta karşılaşmasında Denizlispor‘un konuğu olacak. Başkent ekibi bu zorlu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Sezonun ilk yarısında oynanan maçı Osman Özköylü’nün çalıştırdığı Ege temsilcisi deplasmanda Osmanlıspor’u 2-0 mağlup etmişti.

ÖZKÖYLÜ OSMANLI’YI YENDİ

Sezona Denizlispor’da başlayan Osman Özköylü, sezonun ilk yarısının ilk maçında Ankara‘da oynanan maçı 2-0 kazanmıştı. Ege temsilcisinin gollerini Recep Niyaz ve Mehmet Akyüz kaydetmişti.Bu mçaın ardından Denizlispor’un Ümraniyespor’a 3-0 yenilmesinin ardından Özköylü istifa etmişti.

11 MAÇTA 10 GALİBİYET

Denizlispor, 8.haftadan itibaren Yücel İdiz ile yoluna devam etme kararı alırken, Osman Özköylü’de 2 hafta mğlup ettiği Osmanlıspor’un başıan geçiyordu. Özköylü ile çıkılan 11 maçta Başkent ekibi, 10 galibiyet, 1 beraberlikle şampiyonluğun en iddialı ekibi haline geldi. Denizlispor-Osmanlıspor maçı sonucu en fazla merak konusu olacak mücadele olarak görülmekte.

Osmanlıspor’un ve Osman Özköylü’nün haftanın sonucu en çok merak edilen randevusu. Mor-Sarılılar, Spor Toto 1.Lig 23.hafta karşılaşmasında Denizlispor’un konuğu olacak. Başkent ekibi bu zorlu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Sezonun ilk yarısında oynanan maçı Osman Özköylü’nün çalıştırdığı Ege temsilcisi deplasmanda Osmanlıspor’u 2-0 mağlup etmişti.

Denizlispor, 8.haftadan itibaren Yücel İdiz ile yoluna devam etme kararı alırken, Osman Özköylü’de 2 hafta mğlup ettiği Osmanlıspor’un başına geçiyordu. Özköylü ile çıkılan 11 maçta Başkent ekibi, 10 galibiyet, 1 beraberlikle şampiyonluğun en iddialı ekibi haline geldi. Denizlispor-Osmanlıspor maçı sonucu en fazla merak konusu olacak mücadele olarak görülmekte.

Yoruma Kapalı.