GENÇLER’DE MORALLER YERİNDE

Geçtiğimiz hafta Tetiş Yapı Elazığspor maçı ile moral bulanan Gençlerbirliği, Ümraniyespor maçına 3 puan parolasıyla hazırlanıyor.

156

Gençlerbirliği, Cumartesi günü oynayacağı Ümraniyespor hazırlıklarını bugünde sürdürecek. Teknik direktör Erkan Sözeri nezaretinde yapılan çalışmalarda futbolcular, geçtiğimiz hafta kazanılan galibiyetinde morali ile son derece hırslı ve arzulu olduğu gözlenmekte.

TATLI İKRAMI

Taraftarlardan Ümraniyespor maçı öncesi takıma moral. Kırmızı-Siyahlı futbolseverler, antrenmanın ardından,  teknik ekip ve futbolculara tatlı ikram ettip, başarılar diledi.

SİNEMADA BULUŞMA

Yorucu antrenmanların ardından önceki gün gece de Gençlerbirliği sinema organizasyonunda bir araya geldi. Takım kaptanı Selçuk Şahin‘in düzenlediği organizasyonda teknik ekip, futbolcular ve kulüp personeli aileleriyle birlikte Organize İşler Sazan Sarmalı filmini izlemek için buluştu. Film önü ve sonrasında da uzun bir süre bir arada bulunan teknik ekip, futbolcu ve kulüp personeli neşeli anlar yaşadı.

SÖZERİ’YE ÖDÜL

Ümraniyespor maçı sonrası teknik direktör Erkan Sözeri’ye ödül. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Sözeri, Türkiye Futbol Adamları Derneği Ankara Şubesi’nin düzenlediği gecede Onur Ödülü’ne layık görüldü. “İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır” anlayışıyla hareket eden TÜRFAD, “Türkiye ve Ankara sporuna değerli katkı ve hizmetlerinizden dolayı teşekkürlerimizle…” yazılı bir plaketi Erkan Sözeri’ye takdim etti.

Teknik Direktör Erkan Sözeri aldığı ödülden duyduğu mutluluğu dile getirirken şunları söyledi: “Başta başkan Osman Kolsuz ve yönetim kurulu olmak üzere tüm TÜRFAD üyelerine böyle bir organizasyon gerçekleştirdikleri için; ayrıca böyle bir gecede bize de bu ödülü layık gördükleri için teşekkür ederim. Bu ödülü şahsım ve kulübüm Gençlerbirliği adına almak bana onur verdi. Bu tarz etkinliklerin Türk futbolu adına faydalı olduğunu düşünüyorum. İnşallah devamı gelir ve benzerleri de çoğalır. Biz de Türk futbolu adına elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.”

Yoruma Kapalı.