FOMGET 5-0 GALİP

Kadınlar 2.Lig'de mücadele eden Fomgetspor, 7.hafta karşılaşmasında Gazikent Kadın Futbol Ttakımını 5-0 mağlup etti. Başkent ekibine 3 puan getiren goller,Ayşe Yüce , Birsen Bozbal , Benan Altıntaş , Sema Polat , Şevval Bağcı'dan geldi.

217

Kadınlar 2.Lig’de mücadele eden Fomgetspor, 7.hafta karşılaşmasında Gazikent Kadın Futbol Takımını 5-0 mağlup etti. Başkent ekibine 3 puan getiren goller,Ayşe Yüce , Birsen Bozbal , Benan Altıntaş , Sema Polat , Şevval Bağcı’dan geldi. Bu sonuçla Fomgetspor Kadın Futbol Takımı 5.galibiyet, 2 mağlubiyet 15 puanla 2.sırada Lider 18 puanla 1207 Antalyaspor Kadın Futbol Takımı. Fomgetspor, 8.hafta karşılaşmasında ligde 7 puanı bulunan Nusaybin Gençlikspor’la deplasmanda karşılaşacak.
“ŞAMPİYONLUĞU EN BÜYÜK FAVORİSİYİZ ”

Teknik Sorumlu Baki Çiftçi, Sezona şampiyonluğun en büyük favorisi olarak başladıklarını söyledi. Çiftçi, ” Ancak ilk 3 hafta istediğimiz sonuçları alamayarak hedefimizden biraz uzaklaştık. Daha sonraki haftalar da güzel ve istediğimiz oyunumuzu sahaya yansıtarak ve rakiplerimizin de puan kaybetmesiyle lige tekrar sil baştan başlamış olduk. Bu hafta Gaziantep ekibine karşı kızlarım güzel bir oyun sergileyerek farklı bir skor aldık. Pas yapmayı seven bir ekip oluşturduk. Genç bir ekibimiz var. Ama ne istediğini bilen ve savaşan , mücadele eden kızlarımız var. Kızlarımızı galibiyetten dolayı kutluyor. İnşallah şampiyonluğu Başkent Ankaramıza getirmek için var gücümüzle uğraşıyoruz.” diye konuştu.

Yoruma Kapalı.