FOMGET’İN MİLLİ GURURLARI

 FOMGET’İN MİLLİ GURURLARI

Fomgetspor Kadın Futbol Takımı’ndan 4 oyuncu Rusya ile oynanacak 2 hazırlık maçı için U 17 Milli Takımı’na davet edildi.

Ankara’nın kadın futbolunda iddialı ekiplerinden Fomgetspor’dan 4 oyuncunun U 17 Milli Takımı’na davet edilmesinin mutluluğu yaşanıyor. Didem Dülber, Dilan Bora, Şeval Bağcı ve Ebru Şahin, Milli Takımızın Rusya ile oynayacağı 2 hazırlık maçının kadrosunda yeraldı. 8 ve 10 Ağustos 2018 tarihlerinde oynanacak maçlar için Millilerimiz TFF Hasan Doğan Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürüyorlar. Milliler, 7 Ağustos Salı günü maçların oynanacağı Rusya’ya hareket edecek. Bir çok yeteneği Türk futboluna kazandıran Fomgetspor Teknik Direktörü Baki Çiftçi, yaşadıkları Milli gururla çok mutlu olduklarını söyledi.

Çiftçi, “Çok ciddi bir altyapı çalışmasını yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın karşılığı alıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rusya’da oynanacak hazırlık 2 hazırlık maçı için Didem, Dilan, Şeval ve Ebru U 17 Milli Takımı’na çağrıldı. Ayrıca 3 oyuncumuz da U 15 Milli Takımı’na davet edildi. Toplam 7 oyuncumuzla yaşadığımız gurur bizi çok mutlu etti. Fomgetspor, altyapısından Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmağa devam edecek” dedi. Milli formayı giymeyi sabırsızlıkla beklediklerini ifade eden 4 futbolcu da duyguları şu cümlelerle ifade ettiler: “Milli takıma davet edilmek bizim için büyük onur.Bizim bu günlere gelmemiz için büyük çaba harcayan teknik direktörümüz Baki hocamıza çok teşekkür ediyoruz.Devamlı bizimle birlikte olan, ablalık yapan yardımcı hocamız Deniz hocamıza da çok teşekkür ediyoruz “

Yorum Yap