HEDEF SÜPER LİG

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Belediyespor, yönetim, teknik heyet ve futbolcuları ile biraraya geldiği toplantıda, hedeflerinin Süper Lig olduğunu söyledi.

213

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Müteahhitler Derneği’nin Etimesgut Belediyespor ve kulüp yönetimine verdiği kahvaltı programına katıldı. Programa, Etimesgut Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal, Etimesgut Müteahhitler Derneği Başkanı Baki Çelen, teknik ekip ve futbolcular katıldı.
Başkan Demirel, teknik ekip ve futbolculara seslenerek, “Kültürde, sanatta, sosyal hayatta; her alanda hedefleri olan bir belediyeyiz. Sporda da hedeflerimiz var. Judoda, kick boksta uluslararası madalyalarımız var. Basketbolda, masa tenisinde, teniste varız. Futbolda da 2. ligdeyiz. Hedefimiz önce 1. lig, ardından süper ligdir. Kendimize hedefler koymazsak başarıya ulaşamayız. Şu anda ligde orta sıralardayız. Ama henüz her şey bitmiş değildir; ligin ilk devresi bu hafta sona eriyor. 2. yarıya daha iyi hazırlanıp Play-Of’a kalarak 1. lig hedefimize bu sezon ulaşmalıyız. Bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.
SPORA YATIRIM YAPIYORUZ
Demirel, futbolculardan Etimesgut’u benimsemelerini ve 600 bin Etimesgutlu’yu düşünerek sahada mücadele etmelerini istedi. Belediye olarak spora büyük önem verdiklerini ifade eden Demirel, “Atatürk Stadımızı yeniledik. Bağlıca Yaşam, Eğitim ve Spor Yerleşkemizi tamamlıyoruz. Burada sizler için konaklama ve 2 adet antrenman sahası da yer alıyor. Kulüp yönetimimiz elinden gelen gayreti sergiliyor. Müteahhitlerimiz, iş adamlarımız başarınız için çaba gösteriyor. Sizlere sahada mücadele ederek kazanmak ve Etimesgut’a hak ettiği şampiyonlukları, kupaları getirmek kalıyor” dedi.
Kulüp Başkanı Hasan Kartal, son haftalarda yakaladıkları çıkışın süreceğini söyledi. Müteahhitler Derneği Başkanı Baki Çelen ise Etimesgutlu müteahhitler olarak Etimesgut Belediyespor’un her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Yoruma Kapalı.