KADINLAR 1.VE 2.LİG’DE FİKSTÜR ÇEKİLDİ

2018-2019 sezonu Kadınlar 1. Ligi ve 2. Ligi'nin fikstürleri Orhan Saka Amatör Evi'nde gerçekleştirilen kura çekimi sonucu belli oldu.

264

Kadınlar 1.ve 2.Lig’de 2018-2019 sezonu fikstürleri çekildi. Orhan Saka Amatör Evi’nde gerçekleştirilen kura çekimine TFF İcra Kurulu Üyesi, Amatör Kurul Başkanı ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, kulüp temsilcileri katıldı. Ali Düşmez, Türkiye’de kadın futbolunun gelişimini yakında takip ettiğini ve Türkiye Futbol Federasyonu olarak kadın futbolunun gelişmesi için çalışmaların devam edeceğini belirterek, tüm takımlara 2018-2019 sezonu için başarılar diledi.

Daha sonra da kulüp temsilcileri çektikleri kura ile rakiplerini belirlediler. Başkent Ankara’nın 1.Lig’de temsilcisi bulunmamakta. Kadınlar 2.Lig’de ise Fomgetspor mücadele edecek. Başkent ekibi ilk hafta Alper Gençlikspor’u konuk edecek. 14 Ekim’de başlayacak 2.Lig’in ilk hafta programı şöyle: Osmaniyespor-Adana İdman Yurdu, Gazikentspor-1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor, Nusaybin Gençlikspor-İlkadım Belediyespor, 7 Eylül Gençlikspor-Akdeniz Nurçelik, Sivas Gazi Lisesi-Ovacık Gençlikspor, Dicle Aslanspor-Aksaray Hasandağspor, Kocalieli Bayan Futbol Takımı-Bay

Yoruma Kapalı.