KEÇİÖREN BAĞLUM ÇALIŞIYOR

 KEÇİÖREN BAĞLUM ÇALIŞIYOR

Bölgesel Amatör Lig  (BAL) takımlarından  Keçiören Belediye Bağlumspor, 2018-2019 sezonu hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı-yeşilli ekip, teknik sorumlu Serdar Şeker ile bu sezon başarılı sonuçlara imza atmanın planlarını yapıyor. Şeker, BAL’nin çok zor bir lig olduğunu, bu sezonda mücadelenin çok çetin ve zorlu geçeceğini söyledi. Serdar Şeker, “Sezonu açtık çalışmalarımızı  kendi tesislerimizde sürdürüyoruz. Gerek iç transferde gerek ise dış transferde kaliteli ve karakterli oyunculardan kurulu bir ekip kurduğumuzu düşünüyorum. BAL, çok zorlu liglerden biri. İyi futbol oynayıp, iyi sonuçlara imza atmak istiyoruz. Bize verilen destekleri boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz “ dedi. Keçiören Belediye Bağlumspor’da Serdar Şeker’in ekibinde yardımcı antrenör Ramazan Hakan Korkmaz, kondisyoner Hüseyin Biten, kaleci antrenörü Mahmut Kılıçarslan, masör Emre Çakmak görev yapacak.

KADRO ŞEKİLNENİYOR

 

Başkent ekibi iç transferde Kadir Turan Peker, Emrehan Korkmaz, Hüseyin Emre Güner, Mustafa Kaynak, Tuğberk Serbestler, Çağrı Yasan, Mücahit Sefa Üstün, Furkan Yusuf Akalın, Cankurtla yoluna devam etme kararı aldı.

10 YENİ İSİM KATILDI

Keçiören Belediye Bağlumspor’da kadroya bu sezon 10 yeni isim katıldı. Bu futbolcular ise şunlar: Fahri Bağlı (Kepez Belediyespor), Murat Almış (Çubukspor), Harun Torun (Sökespor), Ramazan Kiraz (Gazişehir Gaziantep), Mehmet Yiğit (Çakırlargücü), H.Ahmet Kerküş Albsayrak, Erdem Solmaz (TKİSpor), İbrahim Demir (Alaplı Belediyespor), Fatih Emircan (Sarayönü Belediyespor), İ.Cansın Denizli (Sincan Belediyespor)

Yorum Yap