KEÇİÖREN BAĞLUM’UN 2.YARI PLANLARI

 KEÇİÖREN BAĞLUM’UN 2.YARI PLANLARI

Keçiören Belediye Bağlumspor, ikinci yarıya iddialı hazılanıyor. Yeşil-Sarılı ekip, Bölgsel Amatör Lig (BAL) 6.Grup’ta mücadele eden 4 Başkent takımı içinde ilk yarıda en başarılı sonuçlara imza atarken Teknik Sorumlu Serdar Şeker, ligin 2.yarısında daha farklı bir Keçiören Belediye Bağlumspor izleteceklerin mesajlarını verdi. Sezonun ilk yarısını değerlendiren Şeker, ” 2018 2019 sezonun ilk yarısını sahamızda oynadığımız Anadolu Üniversitesispor maçı ile tamamladık. Oynadığımız 12 maçın 8’inden galibiyet, 2’sinden beraberlik , 2’sinden de mağlubiyetle ayrıldık. Toplam 26 puanla ilk yarıyı bitirdik. Sezon başı geçen sezon bize katkı sağlayan arkadaşların üzerine ihtiyacımız olan bölğelere inandığımız arkadaşları aramıza katarak iyi ve mütevazi bir kadro kurduk.Oluşturduğumuz kadroya güvendik ve aldığımız sonuçlarda ne kadar doğru işler yaptığımızın göstergesi oldu.Puan durumunda iyi bir yerde olduğumuzu düşünüyorum.Yaşadığımız sakatlıklar olmasaydı belkide daha iyi durumda olabilirdik.Baktığımız zaman grubumuzda kimse bizden bu kadar istikrarlı sonuçlar beklemiyordu.Çok iyi bir kamp dönemi,eskilerin ve yenilerin çabuk uyumu en önemlisi de kolej havası bizim başarımızdaki en büyük etkenler oldu.”dedi.
“BAŞKANNIMIZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ ”
İlk yarıda elde edilen başarılı sonuçlarla ilgili, “Tabiki sahada elde ettiğimz başarılı sonuçların arkasında bize inanan ve güvenen başta Keçiören Belediye Başkanmız Mustafa Ak var. Kulüp Başkanımız Levent Kızılap var. Hep yanımızda oldular. Çok teşekkür ediyoruz.Bu başarıda emeği geçen teknik ekipteki hocalarıma,takım kaptanlarıma ve kime görev verdiysem taşın altına eline sokan bütün sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum.Sakatlıksız,kazasız,belasız bir ikinci yarı geçirirler inşallah.”diye konuştu.
” İKİNCİ YARI DAHA ÇEKİŞMELİ GECECEK
Sezonun ikinci yarısı ile ilgili başarılı teknik adam şunu söyledi: “İkinci yarı çok daha zevkli ve çekişmeli geçecek. Bizim sezon başındaki hedefimiz ilk önce Ankara takımlarının üzerinde ligida bitirmek sonra DA şampiyon olmaktı. şuan ilk yarı hedefimiz tuttu. Nasip olursa ikinci yarıyı da lider olarak bitiririz ve bu mutluluğu büyük Bağlumspor taraftarlarıyla birlikte yaşarız.Grubumuzdaki bütün takımlara ikinci yarı başarılar diliyorum. Allah herkesin kalbine göre versin”

 

Yorum Yap