U 17 ‘DE PERDE 1 EYLÜL’DE AÇILIYOR

U 17 Ligi’nde 78 takımın 10 gruptaki mücadelesinde perde 1 Eylül’de açılacak.

345

Bu sezon 10 grupta 78 takımın mücadele edeceği U 17 Ligi’nde 2018-2019 sezonu 1 Eylül’de başlayacak. Bu sezon ilk defa elektronik ortamda özel bir yazılım programı ile çekilen kura çekimi sonunda gruplar ve sezonun ilk maç programı şöyle oluştu:

1.GRUP:Ankara Doğa Gençlikspor, Seçkinspor, Tapu Kadastrospor, Aydınlıkevlespor, Çiğdemtepespor, Gazifişekspor, İnönü Batıkentgücü, Yapıspor.

İLK HAFTA PROGRAMI: Çigdemtepespor-Gazifişekspor, Tapu Kadastrospor-İnönü Batıkentgücü, Ankara Doğa Gençlikspor-Aydınlıkevlerspor, Seçkinspor-Yapıspor

 

2.GRUP:Gazispor, Balgatspor, Batıkent Kültürspor, DHMİSpor, Genç Ankaraspor, Ostimspor, TED Ankara Kolejliler, Yakacık Genç Erlerbirliği.

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Batıkent Kültürspor-Ostimspor, DHMİSpor-Genç Ankaraspor, Gazispor-TED Ankara Kolejliler, Yakacık Genç Erlerbirliği-Balgatspor.

 

3.GRUP:Bahçelievler Gençlikspor, Başkentgücü, Demirlibahçespor, Kavaklıderespor, Keçiören Sportif, Keçiören Yıldızspor, Polatlı Gençlik, Yenidoğanspor

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Bahçelievler Gençlik-Polatlı Gençlik, Keçiören Sportif-Keçiören Yıldız, Başkentgücü-Kavaklıderespor, Yenidoağnspor-Demirlibahçespor

 

4.GRUP:Ayvalıspor, Bahçelerüstüspor, Çankaya Eğitimspor, Çınarspor-Türközüspor, Ulubeyspor, Yaşamkent İlklerspor

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Çankaya Eğitim Gençlikspor-Bahçelerüstüspor, Çınarspor-Yaşamkent İlklerspor, Ulubeyspor-Türközüspor, Ayvalıspor –Bay

 

5.GRUP:Ankara İdman Yurdu, Metropolspor,  Başkent Fener Gençlik, Çayyoluspor, Karşıyaka Güvenspor, Maskespor, Oftaşspor, Yenimahallegücü.

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Maskespor-Oftaşspor, Çayyoluspor,  Karşıya Güvenspor, Metropolspor-Başkent Fener Gençlik, Yenimahallegücü-Ankara İdman Yurdu.

 

6.GRUP:Akyurt Belediyespor, Anadolu Beyispor, Çankayagücü, Başkent Edaşspor, Başkent Sportif, İncirlispor, Mamakspor, Tunç Altındağspor

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Başkent Sportif-Akyurt Belediyespor, Anadolu Beyispor-Başkent Edaşspor, Çankayagücü-İncirlispor, Mamak-Tunç Altındağspor.

 

7.GRUP:Çakırlargücü-Ankara Kartalspor, Fatih Ulus, Keçiören Gazigücü Olimpik, MTASpor, Pidosan Yahyalar, Tarımspor.

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Tarımspor-Çakırlargücü, Keçiören Gazigücü Olimpik-MTASpor, Pidosan Yahyalar-Ankara Kartlaspor, Fatih Ulus-Bay

 

8.GRUP:Çalışkanlarspor, Çukurambar Ankara Gençlik, Esenboğaspor, Güdülspor,  Karşıyaka İdman Yurdu, Pınarspor, Tigemspor.

İLK HAFTA PROGRAMI:Tigemspor-Çukurambar Ankaraspor,Çalışkanlarspor-Karşıyaka İdman Yurdu, Güdülspor-Esenboğaspor, Pınarspor-Bay

 

9 GRUP: TKİSpor, Beypazarı Belediye Gençlik, Gölbaşı Belediyespor, Kahramankazan Belediyespor, Polatlıspor, Pursaklar Belediyespor, Sincan Belediyespor, Yenimahalle Belediyespor.

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Sincan Belediyespor-Beypazarı Belediye Gençlik, Pursaklar Belediyespor-Polatlıspor, Yenimahalle Belediyespor-Gölbaşı Belediyespor, TKİSpor-Kahramankazan Belediyespor.

 

10.GRUP:1926 Polatlıspor, Adliyespor, Bugsaşspor, Çubuk Futbol AŞ, Etimesgut Belediyespor, Hacettepespor, Keçiören Belediye Bağlumspor, Keçiörengücü, Ankara Demirspor.

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Keçiörengücü-Hacettepe, 1926 Polatlı-Çubuk Futbol AŞ, Keçiören Belediye Bağlumspor-Adliyespor, Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor, Bugsaş-Bay.

 

 

Yoruma Kapalı.