YENİDOĞAN COŞKUSU

Başkent Ankara'nın köklü amatör kulüplerinden Yenidoğan Spor Kulübü'nün Gölbaşı Akalın Tesisleri'nde düzenlediği gecede birlik ve beraberlik mesajlar verildi.

349

Başkent Ankara’nın köklü kulüplerinden Yenidoğan Spor Kulübü’nün gecesinde önemli mesajlar verildi. Gölbaşı Akalın Tesisleri’nde yapılan geceye Ankara eski miletvekillerinden Aylin Nazlıaka, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, CHP Altındağ İlçe Başkanı Ali Ergin Ergin, Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Futbol İl Temsilci Yardımcıları Bayram Akyer, Celal Mutlu, başta Onbirateş Spor Kulübü olmak üzere bir çok amatör spor kulübü başkan ve yöneticileri ile Yenidoğan Spor Kulübü’nde başkanlık ve yöneticilik yapmış isimler ve futbolcular katıldı.

Gecenin organizasyonunu üstlenen Metin Karagöz ve Hakan Karaduman tarafından hazırlanan Yenidoğan Spor Kulübü slayt gösterisinin ardından AASKF Başkanı Murat Kandazoğlu, yaptığı konuşmada Yenidoğnaspor Kulübü’nün çok köklü bir geçmişe sahip olduğunu ifade ederek, bu tür gecelerin camiaların birlik ve beraberliklerinin pekişmesine önemli katkı sunduğunun altını çizdi. Kandazoğlu’nun konuşmasının ardından Güneşspor Kulübü Başkanı Aykut Akalın’a katkılarından dolayı Yenidoğanspor Kulübü Başkanı Veysel Doğuer ve Başkan Yardımcısı Yusuf Kılınç tarafından, Sarı-Siyahlı forma hediye edildi. Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal’da kulüplerine yaptığı desteklerden dolayı Onursal Başkan Ramiz Kahraman tarafından forma hediye etti. Gecede bir konuşma yapan Ankara eski Milletvekillerinden Aylin Nazlıaka, ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, yaptıkları konuşmada amatör spor kulüplerinin Türk gençliği için çok büyük önem taşıdığına vurgu yapıp önemli mesajlar verdiler. Başkan Turgut’a da katkılarından dolayı üzerinde isim ve soyadı yazılı forma Ramiz Kahraman tarafından takdim edildi.

GECEYE BEKTAŞLAR DAMGA VURDU

Konuşmalarının ardından gece de Türk Halk Müziği Sanatçısı Onur Bektaş sahne aldı. Genç sanatçı söylediği Türküler ile tüm konuklara güzel bir gece yaşattı. Yenidoğan Spor Kulübü’nün Amatör 1.Küme’de mücadele eden takımının antrenörü Haydar Bektaş’ın oğlu olan Onur Bektaş’ın türkü ve oyun havaları ile eğlenen Sarı-Siyahlı camianın mensupları ve konuklar mutlu bir şekilde Akalın Tesisleri’nden ayrıldı. Veysel Doğuer ve Yusuf Kılınç , birlik ve beraberlik gecesinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti.

Yoruma Kapalı.