YENİMAHALLE’DE HEDEF ŞAMPİYONLUK

 YENİMAHALLE’DE HEDEF ŞAMPİYONLUK

Amatör Süper Lig’in(SAL) iddialıtakımlarından Yenimahalle Belediyespor, 2018-2019 sezona iddialı hazırlanıyor. Tenlik direktör Harun Tuncar’la, Mavi-Beyazlılar, fark yaratmak istiyorlar.

Ankara Süper Amatör Lig’in(SAL)iddialı takımların Yenimahalle Belediyespor, 2018-2019 sezonu için sahaya indi. Ligin favori şampiyon adaylarından olan Mavi- Beyazlılar, hazırlıklarını kendi evi olan Hasan Doğan Spor Tesisi’nde sürdürüyor.  Haftanın 6 günü, temel dayanıklılık ve kuvvet üzerine idman yapan takım, yoğun bir tempoda çalışıyor. 26 Ağustos Pazar günü, Çubukspor’la hazırlık maçı yapacak olan Yenimahalle, 3 Eylül’de, 5 gün sürecek olan kamp için Bolu’ya hareket edecek.

 

YENİ HEYECAN YENİ TEKNİK EKİP

Geçtiğimiz 3 sezonda Bölgesel Amatör Lig’in kapısından dönen Yenimahalle Belediyespor, bu sezon şeytanın bacağını kırmayı amaçlıyor. Takımı, teknik direktör Harun Tuncar’a emanet eden Yenimahalle yönetimi,  teknik kadrosunu baştan aşağı değiştirerek yeni teknik ekibiyle, yeni heyecan fırtınası yaratarak, bu fırtınanın sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor.

KADRO GÜÇLENDİ

Hedefinişampiyonluk belirleyen, Yenimahalle, transfer sezonunda ince eleyip sık dokudu. 

Takımın iskeletini bozmayan Mavi-Beyazlı ekip, Savaş Ünlü (Gölbaşı Belediyespor), Erhan Baydar (Yurtkurspor), İlhami Yılmaz (Kazan Belediyespor.), Mustafa Yurdakul (Sorgun Belediyespor.), Anıl Söylemez (TKİSpor), Gürhan Yayla, Arif Topal ve Ümit Gedik’i (Çakırlargücü) kadrosuna katarak transferi kapattı. Ayrıca geleneklerinden ödün vermeyen kulüp, Berk Akdere, İbrahim Başer, Meriç Erdemiş, Sinan Akbaş ve Muhammed Tusun’u altyapıdan A takıma monte ederek, futbolcu fabrikası gibi çalışan altyapı sisteminin son ürünlerini de piyasaya sundu.

 

 

Yorum Yap