SİNCAN ‘IN HEDEFİNDE ŞAMPİYONLUK VAR

 SİNCAN ‘IN HEDEFİNDE ŞAMPİYONLUK VAR

Süper Amatör Lig (SAL) takımlarından Sincan Belediyespor’da hedef şampiyonluk. Kırmızı-Beyazlılar, yeni sezon hazırlıklarını büyük bir titizlikle sürdürüyorlar. Teknik direktör Evren Şenel, çalışmaların çok iyi gittiğini söyledi. Şenel, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu altını çizerek, “Çok iyi bir kadro kurduk. Birlik ve beraberlik içinde centilmence bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz. Hedefimiz, Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselmek. Sincan Belediyespor, geçmişte çok büyük başarılara imza atmış bir kulüp. “dedi.

BAŞKAN ERCAN’A TEŞEKKÜR

 

Kulüp Başkanımız Sadık Balcı ve Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın verdiği destekleri boşa çıkarmayacaklarını ifade eden Evren Şenel, “Belediye Başkanımızın bize verdiği destek, bizlerin sorumluğunu bir kat daha artırıyor. Bu bilinçle hedefimizi sezon sonunda gerçekleştirmek için vargücümüzle çalışıyoruz. Kulüp Başkanımız Sadık Balcı’da her zaman yanımızda.  Bütün takımlara yeni sezonda centilmenliğin ön planda tutulduğu başarılı sezon diliyorum “dedi.

KADRO GÜÇLENDİRİLDİ

Sincan Belediyespor 2 Eylül’de başlaması planlanan 2018-2019 sezonu öncesi kadrosunu güçlendirdi. Geçen sezondan Furkan Demir, Volkan Nadir Yılmaz, Barış Küçük, Fehmi Arslan, Bahadır Can, Berkay Karakuş, Mustafa Akdağ, Ömer Çorum takımda kalırken, altyapıdan Baybora Barış, Ömür Can Yılmaz, Oğuzhan Kardal, Berat Gülap, Furkan Erkan kadroya dahil edildi. Dış transfer ise Sincan Belediyespor şu isimleri renklerine bağladı: Hasan Gürel, Müslüm Çiğdem, Oğuzhan Biçer (Çakırlargücü), Hasan Şahin (Didim Belediye), Emre Can Öz, Emir Özbilen (Yenimahalle Belediyespor), Ersin Gücügöz (Gençlerbirliği), Kenan Akyüz, Sercan Gürtürk (DSİSpor), Berkant Ekim (Muğla Yatağanspor)

Yorum Yap