ULUBEYSPOR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

0 34

Son iki senedir tesisleşme anlamında büyük yol kateden Altındağ ilçesinin köklü kulübü Ulubeyspor, seneler sonra adını Türkiye Finallerine yazdırarak büyük bir başarıya imza attı.

U 16 Liginde 8. Grupta mücadele eden yeşil – beyazlı ekip, kalesinde 11 gol görürken rakip ağlara 28 gol bırakarak 26 puanla Anadolubeyi’nin ardından grubu 2.sırada bitererek play off grubuna yükseldi. Play Off final grubunda da 3 maçta rakip filelere 4 gol atıp hiç gol yemedi ve 7 puan toplayarak Türkiye finallerine adını yazdırdı.

BAŞKAN ALİ İHSAN CEYLAN’IN MUTLULUĞU

Heyecanı gözlerinden okunan ve yıllardır Ulubeyspor ve Amatör futbolun her zaman içinde olmaya çalışan yeşil- beyazlı Kulübün Başkanı Ali İhsan Ceylan “ Bu başarıyı yıllardır bekliyorduk. Bu seneye nasipmiş. Amacımız sadece futbolcu yetiştirmek değil. Topluma yararlı ve ahlaklı bireyler kazandırmaya çalışıyoruz. Yıllardır alt yapımızdan birçok oyuncu yetiştirip topluma kazandırdık. Son iki senedir de kendi tesislerimizde yeniden bir yapılanmaya gittik bununda meyvesini bu sene finallere giderek aldık. Bundan sonraki senelerde daha da iyi olacak dedi. Finallerde Ankara’mızı en iyi şekilde temsil edip dönmek istiyoruz” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.